MATERAC MAGNETYCZNY FORTE

Komplet magnetyczny
Komplet magnetyczny FORTE

materac magnetyczny pojedynczy magnes
pokrowiec poduszka BUTTERFLY


         

Materac magnatyczny FORTE - opis

         Zasadniczą część materaca magnetycznego "FORTE" stanowi "rdzeń magnetyczny" składający się z 78 stałych magnesów ferroceramicznych o mocy 1200 GS, ustawionych jednobiegunowo, w polaryzacji ujemnej "N - negativ" niezwykle korzystnej dla organizmu, zbudowanego w 90 % z wody i biopierwiastków!
Ze wskazań ekologicznych oraz dla wzmocnienia efektu energetycznego materaca magnetycznego, magnesy naszyte są ręcznie na sukno wełniane, pokryte od strony ciała puszystą warstwą wełny merynosa. Całość uzupełniona wkładem z wysokogatunkowego lateksu i umieszczona w ekskluzywnym pokrowcu welurowym, zapinanym na błyskawiczny zamek velcro, z wyhaftowanym u wezgłowia firmowym logo z motylkiem w tle!

"Bio - Magnetic - System & Profilaktyka & For Better Life"

Wskazującym jednocześnie; kierunek leczniczej polaryzacji oraz kierunek ułożenia głowy na korekcyjnej poduszce Butterfly z wkładami magnetycznymi (10 magnesów ferrocerami- cznych!)

W układzie tym magnesy pełnią funkcję aplikatorów biostymulacji magnetycznej!

         Miękka, sprężysta warstwa lateksu w spodzie materaca oraz futerkowe wykończenie od strony ciała, czynią materac magnetyczny przyjaznym i komfortowym. Układamy się na warstwie futerkowej, leczniczej; ściśle oznakowanej co do polaryzacji (-)! Wełna ma doskonałe właściwości zatrzymywania ciepła oddawanego w czasie snu przez organizm. Naturalny lateks wykonany na bazie mleczka kauczukowego stwarza korzystne środowisko odpoczynku dla człowieka a niekorzystne dla drobnoustrojów, wirusów, bakterii i grzybów! Razem te szlachetne elementy surowcowe, starannie dobrane i wyselekcjonowane plus nadzwyczajna moc pola magnetycznego względem naszego ciała, tworzą niepowtarzalne warunki do życiodajnego snu, wypoczynku i odnowy biologicznej.
Zdrowy, relaksujący sen to "seans regeneracyjny" dla twojego ciała i umysłu! Stwórz po temu najlepszą oprawę! Zabezpiecz ze szczególną starannością swoje miejsce do spania!

         Magnesy spełniają wiele funkcji regeneracyjnych; przede wszystkim dotleniają i alkalizują tkanki, tworząc wewnątrz ustroju korzystne środowisko zasadowe. Zdrowe komórki, aby funkcjonować prawidłowo wymagają zasadowości i wielocząsteczkowego tlenu (O2). Drobnoustroje chorobotwórcze; wirusy, bakterie i grzyby a więc i nowotwory to w większości beztlenowce! Rozwijają się i wzrastają poprzez fermentację glukozy, która wymaga kwasowości i niewielkiej ilości tlenu! Magnesy stanowić więc mogą skuteczną profilaktykę trudnych do pokonania chorób cywilizacyjnych! Poprzez procesy alkalizacji (utlenowania i uzasadowienia) tkanek, stwarzają warunki, w których komórki "nowotworowe" nie mogą się swobodnie rozwijać!
         Magnetoterapia stanowi więc fundamentalne zabezpieczenie przed prawdziwą plagą chorób cywilizacyjnych; takich jak: zawały, zatory, cukrzyca, nowotwory, Alzheimery, Parkinsony i inne zmutowane odmiany, nie poddające się przereklamowanej, szkodliwej farmakoterapii!
         Rozpoczynając odnowę biologiczną; zastosuj magnetoterapię od dziś! Następnie zrewiduj dietę i oczyść jelita (głodówka, colonoterapia, itd.) a dopiero potem zacznij wprowadzać do organizmu wzmacniające i niezbędne odżywki, witaminy i suplementy!
         Bio-Magnetoterapia w podkładach magnetycznych do spania to "bioodbudowa" Twojego organizmu. Wspomaga naturalne oczyszczanie, poprawia metabolizm, a nade wszystko łagodzi niedomagania kostne kręgosłupa i stawów, dając uczucie lekkości porannej /sprawdź/. To w czasie głębokiego snu zachodzą najsilniejsze procesy regeneracyjne organizmu a środowisko biologicznej "interakcji" wzmocnionego pola magnetycznego potęguje te działania, dlatego też należycie zorganizowane miejsce do spania, to wspaniała profilaktyka!
W porównaniu do innych form fizykoterapii energia magnetyczna przenika przez wszystkie struktury ustroju! Nie bój się magnesów, od dawna uważane są za eliksir zdrowia, witalności i siły i z czasem coraz bardziej zyskują na znaczeniu!
Bio-magnetoterapia od wieków uważana była za niezwykle skuteczną formę leczenia prewencyjnego, pozostawiając medycynie akademickiej profesjonalną diagnostykę, kosztowny sprzęt oraz ciężkie przypadki interwencji chirurgicznej i intensywnej terapii - których to przypadków powinno być zdecydowanie mniej wśród osób stosujących wytrwale magnetyczne profesjonalnie wykonane, z rejestracjami medycznymi - podkłady do spania! (URPLWMiŚB)
Logo z motylkiem - to logo bezpiecznych magnesów; kojarzone nierozłącznie, od lat 13-tu z firmą Butterfly - Biomagnetic z Białegostoku! (Podlasie - to Zielone Płuca Polski!)
         Nie stosuj produktów bez badań i gwarancji, wykonanych pokątnie, z nieznanego źródła. Doceń fachowość i profesjonalizm oraz starania o najlepszą jakość, dla satysfakcji i Twego komfortu!
Pamiętaj, magnesy mają dwa bieguny: leczniczy N (-) i ten powinien być zwrócony do ciała!
Nasze kilkunastoletnie doświadczenie mówi, że wskazania do stosowania tej terapii magnetycznej i prewencji zarazem oscylują około 40 roku życia u osób zdrowych i znacznie wcześniej - u osób z małą odpornością, narażonych na nieustanne zmęczenie i stres, chorowitych i słabych, z uwarunkowaniami genetycznymi do chorób krążeniowych, o podłożu psychicznym, rozrostowych, z dolegliwościami kostno-stawowymi kręgosłupa i kończyn, itp.


powrót do menu oferta