Na życzenie naszych klientów i kontrahentów przesyłamy dokumentację potwierdzającą aspekt leczniczo rehabilitacyjny; katalogi, foldery, cenniki i ulotki informacyjne oraz wskazujemy bibliografię z tego zakresu. Prowadzimy reklamę o zasięgu krajowym w wydawnictwach branży medyczno-rehabilitacyjnej i prozdrowotnej.

        Jako jedyny krajowy producent tego typu wyrobów, w specyficznej, niekonwencjonalnej technologii, z pełną atestacją medyczną postulujemy jednolite ceny detaliczne na kraj.

        Gwarantujemy solidność i terminowość oraz utrzymanie popartych atestami rygorów jakościowych.

        Produkty nasze sprzedajemy w sieci sklepów rehabilitacyjno - medycznych, aptekach, euroaptekach i sklepach "NATURA" oraz poprzez gabinety rehabilitacyjne, kosmetyczne, ośrodki SPA i inne.
Dodatkowo można je kupić bezpośrednio w sklepie firmowym, zamówić mailowo lub telefonicznie.

        Nasze wyroby znane są praktycznie w wielu krajach. Sprzedajemy je regularnie do Francji, okresowo do Niemiec, Austrii, Anglii a także Rosji i USA. Wszędzie cieszą się dobrą opinią. Ostatnio produktami naszymi zainteresowały się kraje arabskie, przeprowadziliśmy już wstępne rozmowy i prezentacje.

        POSZUKUJEMY PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH NA TERENIE POLSKI ZACHODNIEJ I POŁUDNIOWEJ oraz chętnie nawiążemy współpracę ze SKLEPAMI O PROFILU REHABILITACYJNO-MEDYCZNYM, które stanowią podstawę naszej działalności handlowej.

        Nasze Materace Magnetyczne FORTE - w celu szerszego dotarcia, sprzedawane są również w systemie sprzedaży bezpośredniej przez przedstawicieli handlowych, wraz z rzetelną informacją o produktach, ich działaniu, historii magnetoterapii, itd.

        Chętnie uczestniczymy w Targach branżowych i Imprezach Wystawienniczych, na których jesteśmy nagradzani i wyróżniani. Zapraszają nas na Targi SPA, Natura oraz o profilu stomatologicznym; "CEDE", "KRAKDENT", "DENTEXPO", itp. Grupa zawodowa stomatologów narażona jest szczególnie na przeciążenia struktur kręgosłupa i kończyn. W to środowisko wpisaliśmy się już na dobre, wciąż napływają zamówienia i pochlebne opinie, zwłaszcza poduszka Butterfly, sprawdza się niezawodnie w rehabilitacji odcinka szyjnego kręgosłupa. Współpracujemy z takimi firmami, jak Ormex - Warszawa, Medline - Zielona Góra, Ort-Medical - Gdańsk, MHSI - Warszawa, Reha-Systent - Łódź, Cefarm i Cezal oraz Orteza - Białystok, "Armed" - Busko i innymi tej branży.

        Cenimy klienta do nas powracającego, poszukującego naszej gwarantowanej jakości. Stawiamy na naturalność i walory lecznicze a także na funkcjonalność i ergonomię użycia. Proponujemy kinezyterapię - "leczenie w ruchu" które jest o wiele skuteczniejsze od unieruchomienia, choć nie da się go czasami uniknąć. Stosując nasze stabilizatory, materace, poduszki leczymy się skutecznie bez L-4; pracując, śpiąc, wypoczywając.

list klientki z Warszawy         Zalecamy ćwiczenia przyśpieszające powrót do zdrowia, które wraz z akupresurą magnetyczną, wykonywaną samoczynnie, w ruchu poprzez wypukłe magnesy przylegające do ciała - znacznie przyśpieszają proces rehabilitacji.

        Pielęgnujemy estetykę naszych wyrobów. Linia rehabilitacyjna Butterfly - od lat mówi sama za siebie a logo "z motylkiem" stanowi gwarancję bezpiecznych magnesów, które mają zdumiewającą moc względem naszego ciała...

Wszystkie pytania prosimy kierować na adres: biuro@butterfly-mag.pl

  • Zamówienia indywidualne realizujemy bezpośrednio w przyzakładowym sklepie "Biorytm", przez internet lub na telefon w ciągu 2-3 dni, z dostawą do domu za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej /zaliczenie pocztowe/.

  • Zamówienie handlowe, uprawniające do rabatu liczymy od kwoty 350,- PLN.

  • Koszty przesyłki pokrywamy przy zamówieniach przekraczających 500,- PLN.

        Dalszy rozwój firmy, propagowanie tematyki biomagnetoterapii w różnych jej formach i odmianach, doskonalenie produktów z utrzymaniem opcji ekologicznej oraz stały kontakt z odbiorcą finalnym. Stawiamy na wiedzę, gruntowne poznanie i upowszechnienie magnetoterapii, bo to jedyny sposób na wyjście ze zgubnych szponów wszechogarniającej farmakoterapii.
        Podstawy naukowe, sprawdziany kliniczno-ambulatoryjne naszych produktów oraz nieustanna współpraca ze środowiskiem medycznym stanowi fundament działalności firmy.

Za nasz produkt gwarantujemy! Nie boimy się niczego! Ta terapia trwa od początku świata! Według najnowszych trendów naukowych, w przyszłości skutecznie zastąpi inne lekarstwa i pozwoli zwalczyć cały upokarzający ludzkość wachlarz chorób cywilizacyjnych!


Produkty "Butterfly" miękkie jak motyl, przyjazne środowisku, usuwają ból i jego przyczynę!

Leczysz się pracując, śpiąc, wypoczywając!


powrót do menu

ćwiczenie korekcyjne z poduszką
bogata kolorystyka i wzornictwo poduszek
stabilizator barku
z poduszką - bezpieczniej
Agata z poduszkami
kolano 3-rzepowe
Targi Handlu i Rzemiosła w Uczelni macierzystej SGH - Warszawa, 2000 rok
stabilizatory kręgosłupa